Glamour skandynawski fotel uszak velvet butelkowa zieleń na drewnianych nogach

Fotel skandynawski uszak butelkowa zieleń na bukowych nogach (buk, białe i wenge) stał się podstawowym meblem każdego wnętrza. Wygodny a zarazem desingerski. Wysokie oparcie zdobione pikowaniem oraz głębokie siedzisko pozwolą cieszyć się wypoczynkiem przez wiele godzin. 

599,00 zł Dostępny
Nowoczesny skandynawski fotel uszak welur granat na sprężynie

Fotel skandynawski uszak granatowy na bukowych nogach (buk, białe i wenge) stał się podstawowym meblem każdego wnętrza. Wygodny a zarazem desingerski. Wysokie oparcie zdobione pikowaniem oraz głębokie siedzisko pozwolą cieszyć się wypoczynkiem przez wiele godzin. 

599,00 zł Dostępny
Wygodny skandynawski fotel uszak velvet turkus na drewnianych nogach

Fotel skandynawski uszak turkusowy na bukowych nogach (buk, białe i wenge) stał się podstawowym meblem każdego wnętrza. Wygodny a zarazem desingerski. Wysokie oparcie zdobione pikowaniem oraz głębokie siedzisko pozwolą cieszyć się wypoczynkiem przez wiele godzin. 

599,00 zł Dostępny
Nowoczesny skandynawski fotel uszak velvet bordo na drewnianych nogach

Fotel skandynawski uszak bordowy na bukowych nogach (buk, białe i wenge) stał się podstawowym meblem każdego wnętrza. Wygodny a zarazem desingerski. Wysokie oparcie zdobione pikowaniem oraz głębokie siedzisko pozwolą cieszyć się wypoczynkiem przez wiele godzin. 

599,00 zł Dostępny
Nowoczesny skandynawski fotel uszak velvet pudrowy róż na drewnianych nogach

Fotel skandynawski uszak pudrowy róż na bukowych nogach (buk, białe i wenge) stał się podstawowym meblem każdego wnętrza. Wygodny a zarazem desingerski. Wysokie oparcie zdobione pikowaniem oraz głębokie siedzisko pozwolą cieszyć się wypoczynkiem przez wiele godzin. 

599,00 zł Dostępny