Brak produktów w koszyku.
Sklep
Zamknij

Przygotuj się na majówkę

Porady 03.12.2023

Spis treści artykułu

Coraz bliżej majówka idealny czas na odrobinę odpoczynku w ulubionym stylu. Okres majówki warto wykorzystać na aktywność – Przejażdżka rowerowa, wspólny wieczór na tarasie, dobra lektura.  Jak możemy sobie inaczej umilić czas?

Majówka w ogrodzie?

Nadszedł już czas na porządkowanie ogrodu oraz jego wyposażenie. Modne i wygodne meble, wygodny hamak w twoim ogrodzie, które z łatwością można dopasować do naszych potrzeb. Nie zapominajmy również o przyjemnościach z grilla, które będzie smakować jeszcze lepiej we własnym ogrodzie. Jest to zapewne idealny zestaw na weekend majowy.

Wiosenne wyposażenie ogrodu

Meble ogrodowe są już właściwie obowiązkowym elementem wystroju każdej działki, ogródka. Miękkie poduszki z pewnością umilą popołudnie z kawą i książką na świeżym powietrzu.

Warto rozejrzeć się za stołem odpornym na czynniki atmosferyczne takie jak opady czy wysoka temperatura. 

Przygotowując się do majówki, nie zapominajmy także o dobrym jedzeniu pod chmurką. Potrawy z grilla będą świetnym urozmaiceniem wiosennych posiłków, a sezon grillowy warto rozpocząć podczas majówki we własnym ogrodzie.

Meble ogrodowe 

Do pełni szczęścia brakuje tylko pogody oraz odpowiedniego siedziska w postaci leżaka czy kokonu ogrodowego. Można również postawić na tradycyjne wyposażenie w postaci krzeseł ogrodowych, które zapewnią stabilność oraz komfort.

Przy wyborze mebli do ogrodu trzeba również pamiętać o ochronie przed promieniami słonecznymi  lub deszczem. Najlepszym rozwiązaniem będzie parasol ogrodowy, ponieważ łatwo można zmienić jego miejsce.Parasol ogrodowy może być wykonany z drewna lub tworzywa sztucznego – wszystko zależy od stylu w jakim chcemy urządzić ogród.

Lampiony, latarenki

W przyjemny i łatwy sposób możemy wydłużyć sobie możliwość przebywania na zewnątrz dzięki ulubionym lampionom lub aranżacjom wykonanym z latarni oraz świec. Niepowtarzalną oraz romantyczną atmosferę stworzą girlandy świetlne dedykowane do użytku na zewnątrz.

Wypoczynek w ogrodzie – dzieci

Bardzo dużą popularnością cieszy się trampolina ogrodowa, która łączy w sobie mnóstwo zabawy i najważniejsze – ruch.

Na rynku jest szeroki wybór, trampoliny najlepiej dobrać wielkościowo odpowiednio do wieku oraz możliwości usytuowania w naszym ogrodzie. Jest to bardzo dobry sposób na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu, zwłaszcza podczas majówki. Jak jeszcze możemy wykorzystać wolny czas na działce? Gra w badmintona będzie dobrym pomysłem. Gra zespołowa jest świetną formą aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Nieodłącznym punktem każdej majówki jest grillowanie. To doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną oraz przyjaciółmi. Aby zadbać o komfort naszych przygotowań, należy pamiętać o niezbędnym wyposażeniu jak odpowiedni grill oraz akcesoria.

Majówka to wyjątkowy czas, w którym mamy okazję spędzić czas z najbliższymi. Skoro wszystko już zaplanowane, pozostaje tylko trzymać kciuki za pogodę!

Czytaj na blogu

Czytaj nasze artykuły o inspiracjach i poradach, aby: odkrywać nowe pomysły, doskonalić swoje wnętrza i czerpać inspirację z ekspertów. Rozwijaj swoją wiedzę razem z nami!

Więcej wpisów