Brak produktów w koszyku.
Sklep
Zamknij

Dekorujemy salon na Wielkanoc

Porady 03.12.2023

Spis treści artykułu

Tegoroczna Wielkanoc, podobnie jak ubiegła, może być inna. Możemy natomiast sprawić aby w naszych czterech ścianach zagościła radość i nadzieja. Jak nadać naszym wnętrzom świąteczny i wiosenny wygląd?

Dekoracje wielkanocne 2023 przegląd kolorów i wzorów

  • Dekoracje, ozdoby powinny być dopasowane do barw, które dominują w Twoim domu. Tylko wtedy cała aranżacja razem z ozdobami będzie tworzyła spójną całość. Na jakie kolory warto w tym roku zwrócić uwagę?
  • Kolory ziemi. Najmodniejsze i dominujące kolory to brązy, beże oraz zieleń w różnych odcieniach intensywne i te przygaszone.
  • Biel i złoto, klasycznie oraz nieco luksusowo 
  • Pastele – corocznie, idealnie wpasowują się w wielkanocne dekoracje. W tym roku warto nimi nawiązać do bardzo modnego w mediach społecznościowych stylu kawaii – odcienie różu.
  • Postaw na Viva Magenta kolor roku 2023

Na jaki styl warto postawić w Wielkanoc? 

  • Styl eko – naturalne ozdoby w kolorach ziemi. Nawiązanie do ekologicznego stylu życia. W takim wystroju nie może zabraknąć ręcznie malowanych pisanek, ozdób z kory, drewna, mchu oraz lnianego obrusu.
  • Styl glamour – dla fanów elegancji. Wybierz dekoracje w kolorze srebra, złota oraz czerni. Obrus może być przeplatany złotą nitką lub biały. Bukiet świeżych kwiatów w wazonie świetnie sprawdzi się w takim stylu.
  • Stroiki wielkanocne modnie zrobić samodzielnie. Przygotowanie takiej dekoracji może Cię i Twoich bliskich zaskoczyć. Do wystroju przydadzą się naturalne gałązki, odrobina kory, mchu i gałązek, a piękny, rustykalny stroik wielkanocny będzie gotowy!

Świąteczne przystrajanie domu to idealny sposób na wprowadzenie do naszych wnętrz wyjątkowego klimatu.

Czytaj na blogu

Czytaj nasze artykuły o inspiracjach i poradach, aby: odkrywać nowe pomysły, doskonalić swoje wnętrza i czerpać inspirację z ekspertów. Rozwijaj swoją wiedzę razem z nami!

Więcej wpisów