Brak produktów w koszyku.
Sklep
Zamknij

Narożnik uniwersalny – Czym jest i kiedy go wybrać?

Porady 03.12.2023

Spis treści artykułu

Narożnik uniwersalny – Wyjątkowy mebel dla wielu aranżacji wnętrzowych

Odkryj, dlaczego narożnik uniwersalny jest idealnym rozwiązaniem dla wielu aranżacji wnętrzowych, który doskonale komponuje się z różnymi stylami wystroju, zapewniając jednocześnie wyjątkową wygodę i funkcjonalność. Poznaj praktyczne wskazówki, jak wykorzystać potencjał narożnika uniwersalnego w swoim domu.

Narożnik uniwersalny – czym jest oraz kiedy i jak go wybrać?

narożnik uniwersalny – Co to jest? To taki narożnik, który można zamontować zarówno na lewo, jak i na prawo. Strona mebla nie musi być podana przy zakupie. Jest to bardzo dobry wybór, jeśli kupujemy narożnik do nieurządzonego mieszkania.

Kiedy go wybrać? Narożniki uniwersalne sprawdzają się najlepiej przy częstych zmianach aranżacyjnych. Modele uniwersalne są również w pełni wyposażone –  posiadają wszystkie funkcje tj, funkcja spania, pojemnik na pościel czy automat wspomagający rozkładanie.

Narożnik uniwersalny z funkcją spania jest idealnym wyborem dla osób, które nie chcą się z nimi rozstawać przy ewentualnym remoncie. Warto zdecydować się na model uniwersalny również pod kątem stylu. Narożniki występują w różnej estetyce: skandynawskiej, minimalistycznej, glamour czy boho. Nie brakuje również tkanin do wyboru.

Zalety narożnika uniwersalnego

Narożniki uniwersalne zbudowane są z elementów, które można łączyć ze sobą w dowolny sposób. Jest to bardzo ciekawe i nowoczesne rozwiązanie aranżacyjne które pozwala na dostosowanie do wybranej aranżacji. Wybierając model uniwersalny, możemy wybrać obicie, jego kolor, dzięki czemu możemy zdecydować o jego ostatecznym wyglądzie, czy także dodatkowych udogodnieniach takich jak automat wspomagający rozkładanie czy pojemnik. Dodatkowo moduły można rozłączyć.

Jakie możliwości daje wybór narożnika uniwersalnego?

Jeśli posiadamy niewielki salon, najlepszym wyborem będzie tradycyjny narożnik w kształcie litery L. W takim wypadku szezlong może się znajdować zarówno z lewej, jak i z prawej strony. Jeśli posiadamy natomiast przestronny pokój dzienny, to przy uniwersalnym meblu możliwy będzie zakup kolejnego modułu, gdzie prawa jak i lewa strona są tej samej długości. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy duży narożnik, w którym osoby będą mogły pozwolić sobie na komfortowy wypoczynek.

Narożnik uniwersalny – przykładowe aranżacje

Kanapy uniwersalne same w sobie pozwalają na wykorzystanie na różne sposoby, jednak jednocześnie mogą oferować dodatkowe funkcje jak funkcja spania czy też funkcja z automatem jak i możliwość zastosowania drugiego pojemnika.Poniżej przedstawiamy kilka naszych najpopularniejszych modeli.

Narożnik Pufetto

Narożnik Bari

Narożnik Baldur

Narożnik Bjorn

Narożnik uniwersalny – gdzie kupić?

  • Decydując się na zakup w naszym sklepie internetowym Moderno Meble pomożemy w doborze odpowiedniego modelu.
  • Ostateczną decyzję pozostawimy oczywiście Państwu.Na naszej stronie można wybrać kolor i rodzaj obicia ale także zadecydować o jego ostatecznym kształcie, wymiarach czy udogodnieniach takich jak dodatkowy pojemnik czy automat wspomagający rozkładanie.
  • W zależności od potrzeb, można ograniczyć się do wersji minimum (tradycyjny narożnik w kształcie litery L) lub maksymalnie wykorzystać potencjał mebla, tworząc układ w literę „U”,Część osób zastanawia się nad zakupem narożnika uniwersalnego z obawy przed małą stabilnością mebla.
  • Tymczasem nasze narożniki montowane są na zawiasy(a nie jedynie dosuwane do siebie), nie ma możliwości rozsuwania się modułów. Posiadamy modele narożników zarówno na sprężynie bonell jak i sprężynie falistej.
  • Sprężyny umieszczone w siedzisku zapewnią wysoki komfort o każdej porze dnia i nocy, a odpowiednio duży pojemnik ukryty w jednym z modułów pozwoli przechować dodatkowe przedmioty. Głębokie siedziska to ogromna zaleta przy urządzaniu seansu filmowego.
  • Posiadamy modele narożników o różnej wielkości, można powiedzieć, że będą one pasowały do każdego wnętrza, również “nieustawnego”.
  • Narożniki uniwersalne tworzymy z pasją : dopasowane do Ciebie oraz Twojego domu.Dzięki dużej swobodzie wyboru z łatwością zaprojektujesz mebel dla siebie oraz swojej rodziny.

Narożniki uniwersalne Moderno Meble dają wiele możliwości, elastyczność rozwiązań i komfort w najlepszym stylu. Poszukując wygodnego wypoczynku do salonu, warto rozpatrzyć zakup nowoczesnych narożników uniwersalnych, które zapewniają nie tylko komfort ale i doskonały design.

Czytaj na blogu

Czytaj nasze artykuły o inspiracjach i poradach, aby: odkrywać nowe pomysły, doskonalić swoje wnętrza i czerpać inspirację z ekspertów. Rozwijaj swoją wiedzę razem z nami!

Więcej wpisów